معرفی پاکشوما

شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما با هدف تولید لوازم‌خانگی بزرگ و کوچک در سال ۱۳۵۴ تاسیس شد؛ و اکنون پس از 45 سال فعالیت، یکی از برترین تولیدکنندگان صنعت لوازم خانگی ایران و خاورمیانه میباشد. خانواده محصولات پاکشوما در 5گروه: یخچال و فریزر، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی و کولرگازی مطابق با نیازهای بومی کشور ایران و مناطق بازار هدف صادراتی تولید میشوند.

برند متخصص-متمرکزِ پاکشوما در سال 1354 تحت برند لیدی واش (Lady Wash) با طراحی صنعتی و تولید انواع لباسشوئی نیمه اتوماتیک کار خود را شروع کرد. در ادامه و طی همکاری با شرکت فیلیپس (Philips) هلند و بعد از آن ال جی (LG) کره جنوبی، پاکشوما به توسعه محصول با آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در حوزه لوازم خانگی بویژه ماشین لباسشویی پرداخت. در حال حاضر کارخانجات این شرکت در مساحتی به وسعت ۳۰۰٫۰۰۰ (سیصدهزار) مترمربع مستقر بوده و در آن چندین خط تولید مرتبط با گروه محصولات تولیدی شرکت، در حال فعالیت هستند .گروه پاکشوما با همکاری بزرگترین شرکتهای تولید لوازم خانگی دنیا از جمله هایر اروپا ایتالیا که مشتمل بر برندهای کندی، هوور و زیرووات میباشد و همچنین کمپانی مایدیا بعنوان بزرگترین تولیدکننده گروه لاندری- شوینده و طبق ارزیابی موسسه فورچن گلوبال در سال 2017، محصولات خود را به بازارهای داخلی و بین المللی عرضه مینماید.

بیش از ۴۵ سال سابقه

 

نقطه آغازین در چهل و چند سال پیش آفرینش محصول ماشین لباسشویی Lady Wash بود که بعدها با همکاریهای مشترک میان پاکشوما و فیلیپس، ال جی، مایدیا، کندی ، هوور و هایر ادامه پیدا کرد.

اشتغال

 

یکی از فلسفه های توسعه کسب کار ما افزایش ضریب اشتغال در میان خانوارهای ایرانی در جهت خلق ارزش افزوده تولیدملی و کمک به رشد اقتصاد ملی است در این راستا پاکشوما در اشتغال زایی نزدیک به ۲۲۵۰نفر نیروی انسانی مستقیم جوانان ایران زمین به ایفای نقش پرداخته است.

مراکز خدمات پس از فروش

 

برند ثبت شده پاک سرویس با بیش از ۷۰۰ مرکز در تمام نقاط جغرافیایی ایران به ارائه خدمات پس از فروش برای محصولات گروه-برند پاکشوما و تأمین قطعات و لوازم یدکی انواع لوازم خانگی کوچک و بزرگ می‌پردازد.

میزان رضایتمندی

 

واحد بازاریابی گروه پاکشوما با انجام پیمایشهای کمی دقیق از پنلهای مصرف کنندگان در سطح گسترده، شاخص وفاداری و نرخ خالص ترویج کنندگان NPS را اندازه گیری نموده است که از بازه 1 تا 10 رقم 9 محاسبه شده است.

تحقیق و توسعه

 

گروه پاکشوما سالیانه ۴.۷٪ از کل گردش مالی را صرف سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه‌ محصولات جدید خود میکند.

زیرساخت تولیدی

 

شرکت تولیدی صنعتی پاکشوما به بزرگترین تولیدکننده‌ انواع لوازم خانگی سفید در خاورمیانه با زیرساخت تولیدی پیش از ۳۰۰٬۰۰۰ مترمربع تبدیل شده است.

ارزش‌هایِ کلیدی

 

توجه ویژه به «طراحی صنعتی» (ایده تا محصول) از استراتژی های اصلی تولید برند پاکشوما است که در این باره تیم های تحقیقاتی و طراحی فنی مختلفی در کشورهای کره جنوبی / چین و آلمان با مشارکت گروه پاکشوما به مهندسی و سفارش سازی طراحی محصولات بر پایه تحقیقات بازاریابی مستمر در ایران در حال فعالیت می باشند.

دوستدارِ محیطِ زیست

 

دستیابی به تعادل میان محیط زیست، جامعه و اقتصاد برای برآوردن نیازهای امروزی بدون به خطر انداختن توانایی نسل‌های بعدی برای برآوردن نیازهایشان ضروری است. از همین رو، پاکشوما به عنوان یک برند مدرن و حرفه‌ای با اخذ گواهینامه رسمی استاندارد ISO14001:2015 در مدیریت محیط زیست و پیرامون، متعهد و ملزم به رویکردی سیستمی به مدیریت محیط زیست می‌باشد.

 

آدرس: تهران، خیابان احمد قصیر، خیابان نوزدهم، شماره3

تلفن مرکز خدمات مشتریان : 1608

فرم ثبت دیدگاه ، انتقادات و پیشنهادات