معرفی ناسیونال ایران

بیش از پنجاه سال پیش شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران کار خود را با نام تجاری(ناسیونال) آغاز نمود، شرکتی که با دریافت نمایندگی شرکت ناسیونال ژاپن از همان ابتدا کوشید تا بتواند پا به پای بزرگان صنعت ژاپن در جهت آسایش و رفاه خانوارهای ایرانی گام بردارد. به جرات میتوان گفت از آن زمان تاکنون خانواده ای در ایران نبوده است که با نام پرآوازه ناسیونال و کیفیت محصولات آن سروکار نداشته باشد. این شرکت هم اکنون با تولید و واردات محصولات متنوع و باکیفیت در ایران میکوشد تا برای مصرف کنندگان ایرانی آرامش و رفاه به ارمغان آورد.

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران بعنوان نماینده انحصاری لوازم خانگی و سیستمهای تهویه مطبوع پاناسونیک در ایران فعالیت داشته است. از یک سو با تولید محصولات متنوع در مجموعه تولیدی خود که در شهر اصفهان در زميني به مساحت ٦٠هزار مترمربع و سالنهاي توليدي به ابعاد ٢١٠٠٠مترمربع واقع شده است، بدست متخصصان ایرانی همراه با تکنسین های ژاپنی چرخ صنعت را در کشور رونق دهد و از سوی دیگر با واردات لوازم خانگی و سیستمهای تهویه مطبوع پاناسونیک، مسئولیت خود را در عرصه واردات به انجام میرساند تا در این فرآیند بهترینهای لوازم خانگی را به خانه های مصرف کننده ایرانی برده و رضایتمندی آنها را فراهم آورد. این شرکت بعنوان شرکتی مسئول همواره تلاش مینماید تا با بررسی نیازهای رو به رشد جامعه ایران محصولاتی را تولید و یا وارد نماید که علاوه بر گستردگی طیف محصولات، منطبق با سلیقه مصرف کنندگان ایرانی بوده و با فرهنگ این کشور سازگار باشد.

مدیریت شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران، همواره بر این نکته تاکید داشت که رسالت این شرکت تنها عرضه کالاهای پاناسونیک به بازار نیست بلکه هدف اصلی حضور در جامعه ایرانی بعنوان یک شهروند مسئول است.

تغيير نام محصولات: نام محصول ناسيونال باتوجه به ارتباطات جهاني و تبليغات در تمام دنيا از ناسيونال به پاناسونيک تبديل شد و از اول سال ۱۳۸۳ کليه محصولات ناسيونال با نام پاناسونيک توليد و به بازار عرضه گردید.

پروژه برند تولیپس با هدف عرضه لوازم خانگی با کیفیت و کارآیی مطلوب برای بازار ایران و با استفاده از دانش و استانداردهای موجود در شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران(پاناسونیک) در سال 1380 آغاز شد. در طی این پروژه شرکتهای تولیدکننده لوازم خانگی معتبر در ترکیه و چین که شرکای تجاری شرکتهای معتبر تولیدکننده لوازم خانگی اروپایی میباشند شناسایی و پس از توافق بر روی استانداردها و مشخصات فنی موردنظر شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران، محصولات تولیدشده پس از گذراندن موفقیت آمیز آزمایشهای مربوطه با نام تجاری تولیپس به بازار عرضه میشوند. استانداردهای موردنظر شامل استاندارد ملی ایران (ISIRI)، استاندارد اروپا (IEC)، استانداردهای ایمنی و استانداردهای شرکت پاناسونیک ژاپن میشوند. کلیه مراحل فوق تحت نظارت سیستم تضمین کیفیت ایزو 9001-2008 صادره از شرکت لویدز انگلستان صورت میگیرند.

در سال 1397  با تغییر سیاستهای کشوری و جهانی و تاکید بر رونق و تولید ملی با مدیریت سومین نسل از این خانواده این شرکت با تکیه بر سالها تجربه و قدمت کالای با کیفیت تولیپس را جایگزین پاناسونیک نموده و همواره تلاش مينمايد تا با بررسي نيازهاي رو به رشد جامعه ايران محصولاتي تولید نمايد كه علاوه بر گستردگي طيف محصول، منطبق با سليقه مصرف كنندگان ایرانی  بوده و با فرهنگ کشور سازگار و آرامش را برای خانواده ایرانی به ارمغان آورد و ضمناً  مسئولیت اجتماعی خود  را ارج نهد.

شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران رضایت مشتری را مهمترین دستاورد خود در راستای دیگر فعالیتهای صنعتی و اقتصادی میداند و همواره پذیرای پیشنهادات و انتقادهای مشتریان محترم میباشد.

تعداد نمایندگی ها (بیش از 250عدد)

گواهینامه ها

 

آدرس کارخانه: کیلومتر 10 جاده تهران-اصفهان، بلوار آزادگان، شهرک صنعتی محمودآباد خیابان 42 شرکت صنایع الکتریکی ناسیونال ایران

کدپستی: 19981465

تلفن: 031-33803335

 

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان نلسون ماندلا (جردن)، کوچه گلدان، پلاک 8، طبقه 4

کدپستی: 1966883487

تلفن:021-23065401-2

 

آدرس خدمات پس از فروش: تهران، خیابان توانیر، بالاتر از میدان شهید عباسپور، پلاک، 22 ساختمان یاس، طبقه زیر همکف

کدپستی: 1434887715

تلفن:021-88793901-3