معرفی تاکنوگاز

کارخانه تاکنوگاز Tacnogas از سال 1369 به تولید و عرضه اجاق گازهای ایرانی پرداخته است و سالهاست که محصولاتش را به سراسر ایران و کشورهای همجوار ارسال مینماید. مهندسان و طراحان ایرانی بوسیله جدیدترین دستگاهها به تولید انواع اجاق گاز مبله تک فر و دوفر، گازهای صفحه ای، هود و فر توکار میپردازد. محصولات تاکنوگاز در 7 واحد مجزای کارخانه ای تولید شده و همواره پیشرو در صنعت لوازم خانگی گازسوز و آشپزخانه ای میباشد. از محصولات پرطرفدار تولیدشده توسط کارخانه تاکنو گاز میتوان به اجاق گازهای سری فالکون و اجاق گازهای سری امپریال اشاره کرد. کیفیت و خدمات پس از فروش تاکنوگاز از دیرباز در بازار لوازم خانگی ایران شناخته شده است.

تاکنوگاز با بیش از 30 سال سابقه تخصصی تولید اجاق گاز جایگاه ویژه ای در کنار برترین برندها برای خود رقم زده است. تاکنوگاز ابتدای فعالیت خود فقط با تولید محصول گاز مبله شروع بکار کرده، اما امروزه گاز صفحه ای، هود، سینک، فر توکار و اجاق گازهای دو فر و چهار فر، 5 شعله و 7 شعله را نیز در سبد محصولات خود دارد.

 

ویژگی های اجاق گازهای تاکنوگاز

تنوع رنگبندی اجاق گاز و محصولات توکار در برند تاکنو گاز بی رقیب است. وجود قطعه ای بنام ترموکوبل نیز باعث افزایش چشمگیر ایمنی این برند شده که یکی از مزیتهای رقابتی این برند است، ترموکوبل یکی از مهمترین قابلیتهایی است که بشدت در محصولات گازسوز مهم و ضروری است، این قابلیت باعث میشود در صورتیکه به هردلیلی شعله خاموش شود، جریان گاز نیز قطع شود و درنتیجه از حوادث ناگوار جلوگیری میکند.

در مدلهای دو و یا چند فر میتوانید از تمامی فرها بصورت همزمان استفاده کنید و از آشپزی لذت ببرید. محصولات تاکنوگاز دارای 12ماه گارانتی، 10سال خدمات پس از فروش و سیستم پشتیبانی محصول یکپارچه در کشور است.

آدرس: استان البرز، شهرستان فردیس، بخش مرکزی، شهرک صنعتی سیمین دشت، خیابان سیمین دشت، خیابان چهارم شرقی، پلاک 8، طبقه همکف

کدپستی: 3165953911

تلفن: 021-66709725و 26-366701410

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان شریعتی ، بلوار میرداماد ، پلاک ۱۵۰

تلفن:  021-26403862

تلفن بخش فروش : ۰۲۱۲۶۴۰۳۸۶۳  و ۰۲۱۲۶۴۰۳۸۶۴

تلفن بخش نصب و خدمات : ۷۲۳۴۷

 

فرم ثبت دیدگاه ، انتقادات و پیشنهادات